UNIZA dokorán

Žilinská univerzita v Žiline (UNIZA) uskutoční v sobotu 24. júna od 14:00 hod. celouniverzitné podujatie UNIZA dokorán. 7 fakúlt pri príležitosti blížiacich sa 70. narodenín UNIZA odhalí atraktívne exponáty a svoju vedeckovýskumnú činnosť bude prezentovať aj zážitkovo. Nebude chýbať ani elektromobil a elektrická trojkolka, vyspelé diela z oblasti robotiky a automatizácie či roj dronov. Súťaže, pokladovka, hologram, virtuálna realita sú len malou ochutnávkou, na ktorú sa môžu návštevníci tešiť.

UNIZA_oktober 2022

Zažiť tréning v krízovom manažmente alebo súťažiť s hasičskou technikou? Zneškodniť výbušné zariadenie vedomosťami? Nahrať si svoj podcast? Áno, aj to je súčasťou programu, ktorý sa uskutoční v univerzitnom kampuse na Univerzitnom námestí. Program bude prebiehať od 14-tej do 20-tej hodiny. Nebude chýbať ani folklórny súbor Stavbár a spevácky zbor OMNIA, ktoré vznikli na Žilinskej univerzite. O extra dávku energie sa postarajú kapela BILLY BARMAN a hudobníci ALAN MURIN a PIL C.

Pripravené sú aj atrakcie pre deti, športový aktivity, pokladovka a tombola. Bližšie informácie sú dostupné v infopoint-e hlavnej budovy UNIZA. Vstup na podujatie je voľný.
E-prihláška
Pridaj sa k nám a študuj výzvy.
Návrat hore